Posted on

RECEPT QUICHE LORRAINE

Toto důležité francouzské jídlo je ve skutečnosti skvělým všestranným pokrmem! Tradiční Quiche Lorraine je ve skutečnosti ideální, když je nabízen jako dopolední jídlo, brunch, oběd nebo dokonce večeře, stejně jako je ve skutečnosti zcela vhodný pro jedinečné události! Quiche Lorraine je ve skutečnosti faktorem Spojené státy propadly quiche (velké „děkuji“ úžasné Julii Kid za její jednání s mentorkou francouzské přípravy jídel přímo dole ve Spojených státech)!

 

QUICHE LORRAINE

JAK UDĚLAT QUICHE LORRAINE

Začněte předehříváním sporáku na 375ºF (190ºC) a také přípravou kůrky na máslový koláč (budete potřebovat 50 procent duální formy na koláč). Umístěte koláčové těsto přímo do 9-palcového koláčového jídla nebo dokonce ostré pánve, flétny nebo dokonce hladké strany kůrky podle potřeby.

PÉČI KORÁČKU NA SLEPO

Umístěte list pergamenu nebo dokonce lehkou hliníkovou fólii na koláčové těsto (otočené nebo dokonce zhruba na rozměr vašeho koláčového jídla a také několik vložek pro jednoduché odstranění), stejně jako naložte těsto přibližně padesátiprocentní metodou spolu s tělesné váhy koláče. *Sušené fazole nebo dokonce rýže lze také snadno použít k neopatrnému vaření tělesné hmotnosti. Nepoužívejte žádný druh pečených fazolí nebo dokonce rýže k přípravě jídla po použití, všechny si ponechte spolu s visačkou, která je podmiňuje pro opětovné použití při vaření.

Přesuňte pánev na plech a neopatrně pečte koláčovou kůru na předehřátém sporáku po dobu 10 minut. Odstraňte tělesné hmotnosti koláče, když se dostatečně ochladí, abyste je mohli zvládnout.

SLANINU A OPĚT CIBULI ZKŘHEJTE

Zatímco kůrka koláče je ve skutečnosti neopatrné vaření, začněte redukovat slaninu na pánvi nebo dokonce na nepřilnavé pánvi. Slaninu opékejte na vyšší teplotě asi 8 – 10 minut, nebo dokonce až do křupava a zhnědnutí. Odstraňte připravenou slaninu pocházející z tepla a také je všechny přesuňte na talíř s okrajem utěrky (zanechte pár slaninového oleje na pánvi nebo dokonce na pánvi).

SESTAVTE QUICHE LORRAINE

Odstraňte připravenou cibuli pocházející z teplého, stejně jako integrujte spolu s křupavou slaninou. V krustě koláče rozložte padesát procent slaniny a orestovanou cibuli.

Vypořádejte se se slaninou a cibulí spolu s gruyère nakrájeným na kostky nebo dokonce švýcarským sýrem a parmazánem. Poté veďte sýry spolu se zbývající cibulí a slaninou.

Vlhké komponenty (vejce, vydatné mléko, volitelná omáčka Tabasco) spolu s kořením (sodík, pepř, muškátový oříšek) integrujte do velké mixovací nádoby. Vaječnou směs rozmixujte do měkka a efektivně integrujte, poté dejte pudink na slaninu a sýr v krustě koláče.

Vařte naplněný quiche lorraine, stále na varné desce, při 375ºF (190ºC) po dobu 25-30 minut nebo dokonce tak dlouho, dokud se neobjeví umístěná čepel přicházející ze zařízení pro čištění quiche. Eliminujte příchod ze sporáku, když se quiche skutečně provádí, a také přejděte ke kabelové chladicí polici. Povolte svůj rozhodně chutný Quiche Lorraine směrem k úžasnému asi 10 minut před nabízením a řezáním.

Upečený quiche bude při prvním vyřazení ze sporáku skutečně poněkud nafouknutý, stejně jako vychladlý jistě vyjde.

Hotový quiche může být nabízen teplý, útulný nebo dokonce studený. Úžasná a skvělá kuchařka Julie Kid předvede tento quiche teplý mimo sporák. Spolu se salátem a také úžasnou nádobou bílé barvy, červené bílé a sklenkou červeného nebo bílého vína!